TECHNOLOGIA DRUKU 3D Z CIEKŁEGO POLIMERU EPU, ABY IDEALNIE ODZWIERCIEDLIĆ TWOJĄ ANATOMIĘ.

Mirror

Technologia S-works Mirror to idealne odbicie Ciebie. Na nowo definiujemy komfort i wydajność, aby przenieść Body Geometry w przyszłość. Opatentowana konstrukcja, testowana laboratoryjnie, aby zachować optymalny przepływ krwi w tętnicach.

Więcej
Urzeczywistnienie Twojej najlepszej jazdy

Aethos

Czasami robimy coś, bo tak ma być. Ale rozwój tkwi tam, gdzie podważasz odwieczne reguły wykraczając poza schematy. Oto efekt.

Król jest tylko jeden.

Nazywam się Crux.

Rodzina rowerów zaprojektowana, aby towarzyszyć Tobie w wyzwaniach codzienności.

Turbo TERO

Większość rowerów "na miasto", ma wyraźne ograniczenia i braki, aby zaspokoić Twoje potrzeby lub co gorsza nie dają przyjemności podczas jazdy. Wybierz model, którego wszechstronność będzie dopasowana do zadań, które przed nim stawiasz.

Jedyne zawieszenie, które działa we współpracy z Tobą.

BRAIN

Zapewne nieraz miałeś sytuację, gdy bujające się zawieszenie odbierało Ci przyjemność i efektywność jazdy. Pewnie też zdarzyło Ci się, że nieodblokowałeś tłumika w porę. Specialized BRAIN całkowicie eliminuje oba te problemy. Dzięki niemu możesz się skoncentrować wyłącznie na jeździe, bo zawieszenie zawsze zrobi tylko to, co ma zrobić.

Więcej niż standard wśród kasków

MIPS

Choć ogólnie nie ma nakazu używania kasków na rowerze, to naszym zdaniem opcję bez wybiorą osoby, które nie mają czego chronić. Nie mamy celu Nikogo zbawiać i przekonywać na siłę, więc do zapoznania się z treścią zapraszamy osoby, dla których kask to nie jest zbędny kawałek styropianu.

Nadzór nad Twoim bezpieczeństwem na miarę XXI wieku

ANGi

Nikt z nas nie planuje wypadków. Póki co nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Jeśli choć raz czujnik powiadomi o tym, że jesteś w potrzebie, to wierz nam, warto aby był zawsze przy Tobie, aby tego "razu" nie przegapić.

Nareszcie płynna jazda, z zachowaniem 100% efektywności.

Future Shock

Klasyczny widelec amortyzowany, który zaoferuje komfort jazdy waży zwykle ponad 1500g. Co powiesz na to, że możesz mieć rozwiązanie, które waży połowę i robi lepszą robotę? Epoka widelcy amortyzowanych w rowerach z kołami 28" mija i odchodzi w niebyt. Future Shock oferuje nową jakość i absolutnie lepszy świat.

Karbon to nowoczesny materiał, który daje nowe możliwości.

FACT(TM) Carbon Fiber

Jedno z naszych motto brzmi: "Innovate or die". W przypadku projektowania ram i nieustającego szukania miejsc, gdzie możemy poprawić parametry i jednocześnie zmniejszyć masę ocieramy się o obsesję. Ale tylko w ten sposób mogliśmy odchudzić ramę Tarmaca SL6 o 200g i stworzyć aktualnie jedną z najlżejszych ram do XC, stosowaną w Epicu HT.

Turbo: najczęściej zadawane pytania

Nasze rowery Turbo wykorzystują najnowsze technologie na Świecie, dlatego zupełnie nie dziwi nas to, że masz pytania. Na szczęście mamy na nie odpowiedzi. Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.