TECHNOLOGIA DRUKU 3D Z CIEKŁEGO POLIMERU EPU, ABY IDEALNIE ODZWIERCIEDLIĆ TWOJĄ ANATOMIĘ.

Mirror

Technologia S-works Mirror to idealne odbicie Ciebie. Na nowo definiujemy komfort i wydajność, aby przenieść Body Geometry w przyszłość. Opatentowana konstrukcja, testowana laboratoryjnie, aby zachować optymalny przepływ krwi w tętnicach.

Ostatnia duża innowacja materiałowa w projektowaniu siodełek miała miejsce 25 lat temu wraz z wprowadzeniem pianki. Aby opracować siodło nowej generacji, musieliśmy opracować technologię nowej generacji. Wykorzystaliśmy technologię druku w 3D z ciekłego polimeru, do stworzenia jedynej w swoim rodzaju struktury komórkowej, aby idealnie wesprzeć Twoją anatomię.

Co to jest MIRROR?

Rewolucyjny proces tworzy złożoną, przestrzenną strukturę plastra miodu, która pozwala na nieskończone możliwości dopasowania gęstości materiału w sposób niemożliwy do uzyskania dzięki piance. Opiera się na wykorzystaniu druku 3D z płynnego elastomeru EPU.

Jak działa MIRROR?

Działa podobnie do gumy, pod tym względem, że ma świetne właściwości powracania do pierwotnego kształtu, przy jednoczesnym wyeliminowaniu wszelkich sztywnych punktów. Technologia druku 3D pozwala indywidualnie zaprojektować strefy podparcia oraz siateczki, niemożliwe do wykonania dotychczasowymi metodami – przy wykorzystaniu pianki.

Za pomocą maty nacisku o wysokiej rozdzielczości porównaliśmy siodełko piankowe z nowym drukowanym z EPU 3D. Dzięki temu mogliśmy zobaczyć różnice między nimi w zakresie podparcia oraz nacisku. Opierając się na wiedzy Body Geometry, możemy zapewnić, że jazda stała się komfortowa, jak nigdy przedtem.

WYDAJNOŚĆ BEZ KOMPROMISU W KOMFORCIE

S-works Power Mirror

Opatentowana matryca 16 000 rozpórek i 7 799 węzłów, z których każdy można indywidualnie dopasować. A kiedy połączysz tę technologię z naszym wyjątkowo lekkim siodełkiem S-Works Power, z uginającą się skorupą z karbonu FACT i ultralekkimi szynami 7x9mm, otrzymujesz wysokiej jakości siodło, zaprojektowane, aby pomóc Ci osiągnąć najlepsze wyniki. Posiada wszystkie cechy Body Geometry, które znasz i kochasz, dzięki czemu możesz być pewny doskonałego, całodziennego komfortu w Twojej indywidualnej pozycji.

Skorupa z włókna węglowego FACT jest elastyczna, aby zapewnić wsparcie i stabilność.

S-works Power Mirror

Więcej
Mocowania w podstawie siodełka pozwalają na zastosowanie naszych akcesoriów SWAT™.

S-works Power Mirror

Więcej
Skorupa z włókna węglowego FACT jest elastyczna i zapewnia optymalne podparcie w czasie jazdy.

S-works Romin EVO Mirror

Więcej
Zintegrowane z siodłem mocowanie SWAT™ umożliwiają łatwe przechowywanie niezbędnych przedmiotów.

S-works Romin EVO Mirror

Więcej
Lekkie, karbonowe siodełko S-Works Romin EVO Mirror zostało zaprojektowane tak, by zapewnić Ci optymalny transfer mocy i komfort podczas wywierania presji na rywalach.

S-works Romin EVO Mirror

Więcej
Bądź Aero w pełnym komforcie

S-works Romin EVO Mirror

Zostało zaprojektowane tak, by zapewnić wyjątkowy komfort i dopływ krwi do tkanek miękkich podczas jazdy w niskiej, aerodynamicznej pozycji. Zastępując piankę naszą technologią Mirror, zmniejszyliśmy również nacisk na guzy kulszowe nawet o 26%. Ergonomiczne wycięcie wspomagające Body Geometry zostało zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować przepływ krwi, a unikalny kształt siodełka pozwala zachować komfort, nawet w wyczynowej, aerodynamicznej pozycji. Nasza pierwsza wklęsła skorupa z włókna węglowego FACT umożliwiła nam stworzenie najgrubszej jak dotąd wkładki Mirror z 22 200 rozpórkami i 10 700 węzłami, a ponadwymiarowe karbonowe szyny 7x9mm tworzą siodło gotowe na wszystko.