Serwis

Od prostej regulacji wymagającej kilku obrotów do pełnego serwisu całego roweru mamy wiedzę oraz doświadczenie by zapewnić, że twój rower będzie gotowy na najbliższy wyścig, codzienny trening, niedzielną przejażdżkę lub codzienna jazdę do pracy.

Nasz serwis z wykwalifikowanymi mechanikami zadba o to by twój rower był zawsze czysty i gotowy do jazdy. Posiadamy narzędzia firm mających doświadczenie w branży rowerowej jak np. Park Tool, Wheels Mfg, Shimano, Specialized. Do czyszczenia i konserwacji używamy najwyższej jakości smarów i olejów Morgan Blue, które są używane przez zawodników, a także mechaników najlepszych ekip Pro Touru. Naszym celem jest najwyższa jakość obsługi klienta oraz zaoferowanie profesjonalnych usług serwisowych z informacją na ich temat.

Każdą usługę zaczynamy od oględzin roweru, sprawdzenia stanu technicznego i wtedy wstępnie wyceniamy usługę. Staramy się by w pełni ocenić zakres napraw niezbędnych do przywrócenia pełnej sprawności roweru, a także służymy radą w zakresie bezproblemowej eksploatacji. Posiadamy w ofercie pakiety usług serwisowych dostosowanych do nakładu wymaganej pracy przy rowerze. Gwarantujemy pełny profesjonalizm, fachową wiedzę i doświadczenie. Jesteśmy autoryzowanym serwisem Specialized.